Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOK

CUMHUR İTTİFAKI’NDAN GÖVDE GÖSTERİSİ!

Ana Sayfa » GÜNCEL » CUMHUR İTTİFAKI’NDAN GÖVDE GÖSTERİSİ!

Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Sarıseki’de yoğun sevgi gösterileriyle karşılandı. Sarıseki halkına hitap eden Başkan Adayı Tosyalı, güvenilir, şeffaf bir belediye ile tüm kent halkına hizmetin en güzelini vermek için yola çıktıklarını söyledi.

Sarıseki Asım Kibar Düğün Salonu’nda, Belediye Meclis Üyesi Bülent Özer’in ev sahipliğinde düzenlenen halk buluşmasına; AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, AK Parti İlçe Başkanı Abdulkerim Güven, MHP İlçe Başkan Turan Bozkurt, parti ilçe yöneticileri, kadın kolları ve Sarıseki halkı katıldı.

‘EL ELE VERECEĞİZ’
İlk olarak konuşan ve bu buluşmayı tertip eden Sarıseki eski Belediye Başkanı Bülent Özer, Cumhur ittifakı ve dolayısıyla Fatih Tosyalı’yı başkan yapmak için ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini ifade etti.
Daha sonra söz verilen Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı ise, güvenilir bir belediye, halka hizmet için kendini benimsemiş bir belediyeyi İskenderun’da tesis edeceklerini kaydetti.
Halka hizmetin hakka hizmet olduğuna vurgu yapan Başkan Adayı Tosyalı, “İnşallah el birliği ile Cumhur ittifakıyla İskenderun’da kalıcı eserler bırakmak istiyoruz. Ayrımcılığın olmadığı, şeffaf ve gelirlerin İskenderun’a aktarıldığı bir belediye için vereceğiniz destekler için şimdiden teşekkür ediyor, Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

KAZANAN İSKENDERUN OLACAK
Son olarak konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ise, Cumhur İttifakı ile kazananın İskenderun olacağını önemle vurguladı. Karşılarında ne olduğunu bilmedikleri bir ittifakın olduğunu kaydeden Özel, “Her kim olursa olsun, biz işimize bakıp, Cumhur ittifakına sahip çıkacağız. Bunun kazananı da halkımız olacak. Allah’ın izni ile 31 Mart’ta tarih yazıp, güzel İskenderunumuzu Fatih Tosyalı başkanımızla hizmetlerle buluşturacağız” diye konuştu.
Haber: Mustafa TOPAL